AYD ödülü bu yıl da Baydöner’in

Halk oylaması ile belirlenen yılın en iyi restoranı ödülünü üst üste iki yıldır Baydöner kazanıyor.

AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneğinin, Akademetre işbirliğiyle bütün Türkiye'de tüketicilere sorarak gerçekleştirdiği araştırmanın sonunda en iyi restoran kategorisinde Baydöner, bu yıl da birinciliğe layık görüldü.


Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunda, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 15 kategoride birinci olan markalara ödül verilen törenin bu yıl sekizincisi gerçekleştirildi.

Sektörün önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede, Baydöner Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Levent Yılmaz, ödülü alırken şöyle konuştu:

“Halkımızın tercihlerini iyi ve doğru analiz ederek,onları sağlıklı et ile buluşturmak için ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Fiyat, ürün kalitesi, servis ve tüketiciye dokunan reklam çalışmalarımızla Türk dönerini dünya standartlarına getirmekte öncü olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Türk halkı geçen yıl da bizi bu ödüle layık görmüştü. İki yıldır bizleri birinciliğe taşıyan Türk halkına,  Baydöner Ailesi olarak tüm kalbimle teşekkür ediyorum.''