HotelsPro'ya en iyi B2B seyahat sağlayıcısı ödülü

Global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan HotelsPro turizm sektörünün Oscarları olarak nitelenen Dünya Turizm Ödülleri (World Tourism Awards) En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı Ödülü'ne layık görüldü.

MetGlobal Şirketler Grubu’nun global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, turizm sektörünün Oscarları olarak nitelenen Dünya Turizm Ödülleri (World Tourism Awards) En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı Ödülü'ne layık görüldü.

Turizm sektörünün Oscarları olarak nitelenen ve dünya turizmine yön veren şirketlere verilen Dünya Turizm Ödülleri (World Tourism Awards), 17 Şubat 2017 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Nevgul Bilsel Safkan
Nevgül Bilsel Safkan 
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreni kapsamında; dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal Şirketler Grubu’nun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı Kategorisi'nde ödüle layık görüldü.

Uluslararası jüri heyetince ödüle layık görülen HotelsPro’nun Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan konuyla ilgili olarak şunları ifade etti:

“Dünya turizm sektöründen birçok önemli ismin katıldığı tören kapsamında ödül almak, bizleri oldukça mutlu etti. Müşterilerimizin ve turizm sektörünün beklentilerini karşılayabilmenin yanı sıra beklentilerin de ötesine geçen ürünler üretiyor, hizmetler sunuyoruz. Aldığımız ödül, Türkiye’nin yanı sıra global pazarda turizm endüstrinin güçlü oyuncularından biri olan HotelsPro’nun bilgi birikiminin ve sektör beklentilerinin ötesine geçen hizmetlerinin karşılığıdır.”