İstanbul’un en özgün brunchı başlıyor

Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla ocak ayında kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul, mart ayında “Stations Brunch”ı başlatıyor. Fairmont’un pazar brunchı zengin istasyonlarıyla kentin en farklı brunchı olmaya aday.Misafirlerini şehrin en merkezi noktasında eşsiz bir deneyime davet eden Fairmont Quasar İstanbul, Stations restoranında, birbirinden özel lezzetlerin yer aldığı Stations Brunch’ı başlatıyor.

5 Marttan itibaren her pazar 12.00-15.002te sunulacak olan brunch zengin istasyonları ve Doğu ile Batı’yı buluşturan lezzetleri ve özel tatlı büfesi ile İstanbulluların vazgeçilmezi olacak.

Stations Brunch menüsü suşi, saşimi ve deniz mahsulleri köşesinden Orta Doğu mutfağına, misafirlerin diledikleri etleri seçerek pişirtecekleri ızgara istasyonundan taze hazırlanan makarna ve risotto köşesine, pide ve lahmacun çeşitlerinden mantı istasyonuna ve klasik kahvaltının en zengin unsurlarına kadar Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerine yer verecek.

Tümüyle açık mutfaklarda, konukların önünde hazırlanan Stations Brunch’ın dikkat çekici noktalarından biri de zengin tatlı büfesi olacak. Dileyen konuklar tatlı büfesinde kekler, dondurma gibi atölyelere katılarak kendi tatlılarını damak zevklerine göre kendileri oluşturabilecek.

Zengin çeşitleriyle farklı damak tatlarına hitap eden Stations Brunch’ta dileyen misafirler bir kadeh, dileyen misafirler sınırsız Brut Rosé Veuve Clicquot şampanyanın keyfini çıkarabilecek.


Fairmont Quasar İstanbul, Stations Brunch’ta çocukları da unutmadı; ailece geçirilecek harika bir pazar günü için, küçük misafirlerin de doyasıya eğleneceği ve yeni arkadaşlar edineceği karting, minikler için yüz boyama gibi etkinlikler de eşlik ediyor.

Bir brunch olmanın ötesinde, Pazar günlerini muhteşem lezzetler, canlı müzik ve dolu dolu aktivitelerle özel bir deneyime dönüştüren Stations Brunch, 1 kadeh şampanya dahil kişi başı 195 TL. Sınırsız şampanya seçeneği ise kişi başı 285 TL. 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmıyor,
6-12 yaş aralığındaki misafirler için de % 50 indirim uygulanıyor.

Ayrıca, sadece mart ayında geçerli olmak üzere otelin açılış kutlamaları kapsamında, bruncha iki kişi gelenlerden birini Fairmont Quasar İstanbul misafir ediyor.

Rezervasyon için: (0212) 403 85 00