229 euroya gemi ile 3 ülke

Gemi seyahatleri kısa zaman diliminde, daha fazla yer görebilmek için çok iyi bir tercihtir. 


Yol yorgunluğu yaşanmaması, bavul açıp-kapama derdi olmaması, her sabah ayrı bir limanda uyanılması ve seyahate sabah-öğle ile akşam yemeklerinin de dahil olması, seyahat severler için en önemli avantajlardır.

MSC Cruises, 17 Nisan ve 18 Ekim hareketli üç gemi seyahati için, 229 eurodan başlayan fiyatlarla Avrupa’da üç ülke görme imkanı sunan “Cruise Only” promosyonlarını satışa sundu.

İtalya, İspanya ve Fransa’yı keşfedebileceğiniz programlar üç ya da dört gece olarak düzenleniyor. Seyahat ücretlerine satın alacağınız ürüne göre 3-4 gece tam pansiyon konaklama, liman vergileri , her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri ve 20 saat boyunca hizmet veren açık büfe servisi, kaptanın “hoşgeldin partisi” ve gala yemeği ile Fitness salon kullanımı dahil.

“Cruise Only” adından da anlaşıldığı üzere, uçak ulaşımının dahil olmadığı gemi seyahatleri için, varsa birikmiş millerinizle veya şimdiden yer ayırtarak, son derece ekonomik fiyatlarla uçak biletinizi alabilirsiniz. Ardından, sizlere 229 eurodan itibaren dolu dolu bir Cruise seyahatinin keyfini çıkarmak kalır.