ACE of M.I.C.E.ödül töreni için geri sayım başladı

3 Nisan 2017 tarihinde Zorlu PSM’de 2200 kişinin katılımıyla beşincisi gerçekleşecek ve kongre, toplantı, etkinlik sektörünün buluşmasına ev sahipliği edecek olan ACE of M.I.C.E. Awards, her sene olduğu gibi bu sene de sektörün en iyilerini ödüllendirecek.


MICE sektörünün tek ödül töreni olan ACE of M.I.C.E. Awards 2017’ye sahip olacak adaylar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan jüri heyetince değerlendirildi. Etkinlikler, Etkinlik Yönetimi Firmaları, Toplantı Destek Firmaları ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları olmak üzere 4 başlıkta, 30 ayrı dalda belirlenecek olan kazananlar, görkemli törende açıklanacak.

55 sektörle etkileşim halinde olan, ülke tanıtımındaki rolü ve 6 milyar dolarlık ticari hacmi ile ülke ekonomisinde önemli bir konumda bulunan MICE sektörü açısından ACE of M.I.C.E. Awards büyük önem arz etmekte.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan, MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesinde iş ve sanat dünyasından Ajda Pekkan, Gökhan İnler, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ece Seçkin, Kubilay Aka ve Sanem Çelik gibi birçok ünlü isim ağırlanacak.

İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde 28 ayrı kategoride 230 proje başvurusu, 160 sponsor firma ve sektörden 1.600 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ‘ACE of M.I.C.E. Awards’, Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve yenilikçi bir M.I.C.E. sektörünün olduğunu gösterdi.

MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ACE of M.I.C.E. Awards bir kez daha sektörün nabzını tutacak.