Conrad İstanbul Bosphorus’da sanat buluşmaları başlıyor

2016 yılında tamamen yenilen ve lüks algısına yeni bir boyut getiren Conrad İstanbul Bosphorus’da her ay düzenlenecek kültür ve sanat buluşmaları 19 martta ünlü fotoğrafçı Muammer Yanmaz’la başlıyor.


Şehrin tam kalbinde yer alan ve lüks algısını en iyi şekilde yansıtan Conrad İstanbul Bosphorus her ay düzenlenecek “Conrad Söyleşileri” etkinlikleriyle sanatseverleri ağırlıyor.

Fotoğrafçı, yazar, ressam, tasarımcı gibi önemli fikir ve sanat önderleri “Conrad Söyleşileri”nde, çeşitli sohbet toplantıları, okumalar ve panellerle sevenleriyle bir araya gelecek.

Conrad İstanbul Bosphorus’un sanat eserleriyle yeniden tasarlanan Lobby Lounge’ındaki tanışma sonrası Monet salonunda düzenlenecek söyleşiler serisinin ilk konuğu ünlü fotoğrafçı Muammer Yanmaz olacak. Muammer Yanmaz’ın fotoğraf tutkusundan bahsedeceği söyleşi fotoğraf severler için ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Her ay düzenlenecek olan Conrad Söyleşileri etkinlikleri nisan ayında da Modacı Atıl Kutoğlu'yla ve sonraki aylarda da ünlü yazarlar ile devam edecek.

Bilgi ve rezervasyon için: 0 212 310 25 25