Eğitimde Pera Palace-TEGV işbirliği

125. kuruluş yılını kutlayan İstanbul’un tarihi oteli Pera Palace Hotel Jumeirah, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile çok özel bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.


İlköğretim çağı çocuklarımızın Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen, barışçı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gözetmeyen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunacak eğitim programları ile etkinlikler oluşturmak ve uygulamak amacıyla yola çıkan TEGV’in eğitim programlarına Pera Palace Hotel Jumeirah 16 departman müdürü gönüllüsü ile  destek veriyor.

Otelin yiyecek & içecek, ön büro, satış & pazarlama, insan kaynakları, finans gibi farklı departmanlarının yöneticileri; Mart ayı itibariyle öğrenim dönemi sonuna kadar matematik, satranç, edebiyat gibi alanlarda atölye çalışmalarında TEGV’in Zeyrek Birimi’ndeki ilköğretim çağındaki öğrenciler ile bir araya gelecek.