Gevher Otel Kayseri başarılı proje olarak seçildi

Gevher Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin Saççıoğlu , müşterilerin oylarıyla müşteri memnuniyeti ödülüne layık görüldüklerini bildirdi.


Kayseri’de faaliyet gösteren Gevher Hotel ORAN Kalkınma Ajansı'nca açılan destek programı kapsamında başarılı proje olarak seçilen tek otel oldu.

Kurulduğu 2014 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalıştıklarını ifade eden Gevher Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin Saççıoğlu , müşterilerin oylarıyla müşteri memnuniyeti ödülüne layık görüldüklerini bildirdi.

Başarılarının, müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek gerekli güncellemeleri gerçekleştirebilme becerilerinin ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalıştıklarını söyleyen Saççıoğlu şunları ifade etti:

“Otelimiz Kayseri şehir merkezinde yer alıyor. Turizm Bakanlığı belgesine sahip olan hotelimiz 6 corner deluxe ,2 superior suit ve 33 standart oda olmak üzere toplam 41 odada 90 yataklı. Erciyes manzaralı terasımız, fitness salonlarımız, toplantı ve konferans salonlarımız ve WIFI var. Kalitenin sürekliliği için sürekli bir kontrol mekanizmasının sağlıklı çalışması gerekiyor. Biz de her kesimi rahat ettirecek bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Hotel olarak Kayseri de kış turizmine de önem veriyoruz. Misafirlerimiz için servis hizmeti ve kayak ekipmanları kiralama hizmeti de sağlıyoruz.”