Hillside Beach Club'ta “Social Booking” dönemi

Yeniliklerin öncüsü Hillside Beach Club, #instantLOVE temasıyla instagram’da @hillsidebooking sayfasında emoji ile rezervasyon sürecini başlatan Social Booking’i hizmete soktu.


Sıradışı ve öncü uygulamalarıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Hillside Beach Club, Social Booking ile rezervasyonda da yepyeni bir dönem başlatıyor. Bu güne kadar dijital dünyanın imkanlarını yaratıcı şekilde kullanarak misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan Hillside, #instantLOVE konseptiyle Social Booking’i faaliyete geçirdi.

Social Booking: Hillside’da konaklama talebini şimdi instagramdan ilet

Özendiren tatil fotoğraflarının arasında gezinip deniz ve güneşin hayalini kuran kullanıcıların kendi tatilleri için rezervasyon taleplerini instagram haber akışından ayrılmadan, o an iletmeleri artık Hillside Social Booking ile mümkün. Misafirlerinin “yeryüzündeki cennet” olarak adlandırdığı Hillside Beach Club’da geçirilecek tatile bir adım daha yaklaşmak için instagramı tercih edenler bu yeni rezervasyon sayfasını kullanabiliyor. Hillside’da konaklama isteklerini vakit kaybetmeden yani #instantLOVE ile iletmek için ise Hillside ile ilgili bilgilerin de yer aldığı, keyifli @hillsidebooking Instagram hesabında yer alan görsellerden herhangi birinin yorum kısmına yaz temalı emojilerden birini bırakmak yeterli. Hillside ekibinin direkt mesajla kişiye dönüş yapması ve gerekli bilgileri almasıyla rezervasyon talebi alınmış oluyor.

Bir yenilik daha: Hillside Beach Club web sitesi yeni yüzü ve teknolojisiyle sezona merhaba diyor

Hillside Beach Club, bu yaz misafirlerini Social Booking hizmetinin yanısıra yenilenen web sitesiyle de buluşturuyor. Daha renkli, interaktif ve ilgi çekici bir hale bürünen www.hillsidebeachclub.com, sadece otelin olanakları tanıtmakla kalmıyor, özel arayüzü ile ziyaretçilerine tatillerini planlarken tercihleri ve ilgi alanlarına göre program sunuyor.

Günbatımı aktivitelerinin sıralandığı ENJOY THE NIGHT, ruha ve bedene iyi gelecek farklı seçeneklerin bulunabileceği RELAX, damak tadına hitap eden lezzetli yeme içme alternatifleriyle TASTE & JOY, aile aktiviteleriyle her yaş grubundan çocuklara özel programların yer aldığı ALL THE FAMILY ve aksiyon tutkunlarına özel IN ACTION seçenekleriyle Hillside’ın yeni web sitesinde her ruh haline uygun bir içerik var.

Rezervasyon ve tatil planlama sürecini yenilikçi çözümleriyle kolaylaştıran Hillside Beach Club ekibi, misafirlerinin plajdayken şezlongdan bile kalkmadan istedikleri içeceği arzu ettiği şekilde sipariş edebilecekleri Beach Order uygulamasını da daha önce kullanıma açmıştı.