Hilton Türkiye Avrupa Orta Doğu ve Afrika'nın en iyi ekibi

Hilton 2016 Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanları Özel Ödülü Türk ekibinin oldu.

 Ruhsar Eryöner
Hilton Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerindeki en iyilerini seçti. 2016 yılının Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanları‘nın Özel Ödülü, Türkiye ekibinden Armin Zerunyan ve Ruhsar Eryöner’in oldu.

Hilton’un her yıl en iyileri seçtiği, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanları Özel Ödülü 2016 yılında, Türkiye yönetim ekibinden Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü Armin Zerunyan ile Hilton Worldwide Orta Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü Ruhsar Eryöner’in oldu.

Dünyanın en misafirperver şirketi olma yolunda yaptıkları çalışmalar, liderlikleri ve içinde bulundukları topluma sundukları katkılar için ödüllere aday olan tüm genel müdürlere teşekkür eden Hilton, uzun ve zorlu bir eleme sürecinin ardından birincileri seçtiklerinin altını çizdi.

33 yıllık Hilton kariyerinde 6 farklı ülkede görev alan Armin Zerunyan, 2011 yılının ocak ayından bu yana Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü olarak görev yürütüyor.

Armin Zerunyan

Zerunyan, Hilton Worldwide‘daki görevinin yanında Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği TUROB ve Türk-Amerikan Ticaret Odası (ABFT) Yönetim Kurulu üyesi.

25 yıllık Hilton deneyimine sahip olan Ruhsar Eryöner ise Ekim 2015’ten bu yana Hilton Worldwide Orta Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü olarak göreve devam ediyor.