Hindiçin’in gözdesi Vietnam’ı keşfedin

Singapur Havayolları, düzenlediği özel promosyon çerçevesinde Hindiçin coğrafyasının güzel ülkelerinden Vietnam’a uygun fiyatlarla uçuruyor.


Singapur Havayolları, 20 Şubat ile 27 Mart 2017 tarihleri arasında satın alınan ekonomi ve business sınıfı biletlere, Vietnam’ın Saigon ve Ha Noi kentleri için özel fiyat avantajları sunuyor. Kampanya kapsamında, Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak

Vietnam’a, 679 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Vietnam’ın en keyifli şehirlerinden olan Saigon (Ho Chi Minh City)’da efsanevi lider Ho Chi Minh’in mozalesini ziyaret edip, sıra dışı bir şehri keşfedebilirsiniz.

İsterseniz Ha Noi’ye uçup Vietnam’ın farklı bir kentini gezerken, olağanüstü yemyeşil bir doğa içinde ruhunuzu arındırabilirsiniz. Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletle 20 Şubat ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında seyahat edebilecekler.

Kampanya hakkında bilgiye Singapore Airlines İstanbul ofisinin 0212 463 18 00 numaralı telefonundan veya www.singaporeair.com web sitesinden ulaşabiliyor.