Karcılıoğlu: Ortak akıl yaratmaya çalışıyoruz

Geleneksel Bodrum Turizmcileri Buluşması'nda konuşan BOYD Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karcılıoğlu " Ortak akıl yaratmaya çalışıyoruz," dedi.


Bir süre önce yeni yönetim kurulunu oluşturan Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) üyeleri, düzenlenen bir toplantıda bir araya geldi

BOYD’un geleneksel Bodrum Turizmcileri Buluşması'nda derneğin yönetim kurulu üyeleri ile turizmciler, turizm sezonuna girerken durumu değerlendirip fikir alışverişi gerçekleştirdi.

Turizmin kötüye gitmesi nedeniyle buluşmalarını daha da sık düzenlemeye başladıklarını ifade eden BOYD Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karcılıoğlu, Toplantıların en önemli amacının ortak bir akıl yaratmak olduğunu söyledi.

Bu yıl sezonun geçen sezonu aratacağını ifade edeen Karcılıoğlu, şöyle konuştu:

“Neler yapabiliriz, nasıl birlik olabiliriz, bu birlikle en azından Bodrum’u nasıl bir sistem içinde buluşturup tanıtabiliriz. Bunların konuşmalarını ve görüşmelerini yapıyoruz. Bir ortak akıl, ortak fikir yaratmaya çalışıyoruz. Bu toplantıların amacı bu. Bundan sonra ayda 2 defa bu mekanda bu toplantılarımıza devam edeceğiz.”

ArenaBodrum