Magniflex Dual Core ile özel uyku deneyimi

Oteller, Magniflex Dual Core ile müşterilerine özel uyku deneyimi sunacak.


97 ülkede 35 milyondan fazla insanın uyku tercihi olan İtalyan yatak markası Magniflex’in dünyada tek olan “dual core” özellikli yatakları Türkiye’de Yatcop güvencesiyle satışa sunulmaya başladı.

Bu özel ürüne, çift kişilik odalarında yer veren oteller, müşterilerine kendi uyku konforlarını seçme ayrıcalığı sağlıyor. İki ayrı modüle sahip dual core yatağın her bölmesinin bir tarafı yumuşak diğer tarafı ise sert dolgu malzemesinden oluşuyor. Otel misafiri çiftler, yattıkları tarafın sertlik derecesini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor. Aynı zamanda anti bakteriyel, anti alerjik ve anti stres özelliğine de sahip Magniflex Dual Core yataklarının yüzeyinde ise hem soğuk veya sıcak geçirmeyen hem de alev almayan kumaş var.

Yatcop, çiftlerin farklı uyku tercihlerine göre şekil alabilen dünyanın ilk dual core yatağını, Türkiye’deki otellerin hizmetine sunuyor. Yılda 3.2 milyon adet yatak üreten İtalyan Magniflex’in yeni ürünü, misafirlerine alışılmışın dışında konforlu bir uyku sunmak isteyen tesisler için kolay ve etkili bir çözüm olarak öne çıkıyor. Müşteriler, odalarındaki çift kişilik yatağın fermuarını açarak kendi taraflarındaki modülün yumuşak veya sert yönünü seçebiliyor. Bu sayede, partnerinin rahatını kaçırmadan aynı yatakta, kendi uyku tercihlerine göre konforlu bir tatil geçirebiliyor.

3D bant sistemi ile dizayn edilen Magniflex Dual Core yatağın, üstün yenilikçi dolgu malzemesi, uyku esnasında vücudun her noktasını sarararak bütün vücut kıvrımlarını doldurup kullanıcısına rahat bir uyku sağlıyor. Özellikle alev almayan yanmaz kumaşı sayesinde uyku güvenliği sunan yatak, nefes alabilen yapısı sayesinde terlemeyi de önlüyor.

Yatcop’un temsilciliğini yaptığı Magniflex markasının 20 yıl garantili yeni nesil dual core yatakları ve otellere yönelik kurumsal çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler, www.yatcop.com adresini ziyaret edebiliyor.