Türk fenomenler partide buluştu

Dünyaca ünlü bloggerları ve sosyal medya fenomenlerini 18-19 Nisanda İstanbul’da bir araya getirecek olan INFLOW Travel Summit 2017'den önce, Türk "influencer"lar tanışma partisinde buluştu. 
Fotoğraf, video ve yazılarıyla tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat tercihine yön veren içerik yaratıcıları, bloggerlar ve sosyal medya fenomenlerini İstanbul’da bir araya getirecek olan INFLOW Travel Summit 2017 nedeniyle Türk influencerlar tanışma partisinde buluştu.

INFLOW tarafından Beşiktaş’taki Capricorn Restaurant’ta düzenlenen kick-off partyde 18-19 Nisanda gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili mini bir sunum gerçekleştirildi.

Influencer’lar arasında keyifli sohbetlerin gerçekleştiği tanışma partisinin ikincisi de ileriki tarihlerde gerçekleştirilecek.

30 ülkeden 250 influencer

Dijital pazarlama dünyasını seyahat özelinde ele almaya hazırlanan INFLOW Travel Summit 2017’ye 30 ülkeden seyahat dünyasına yön veren 250 ismin katılması bekleniyor. Türk Havayolları ve TAV ana sponsorluğunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’ın desteğiyle gerçekleştirilecek olan etkinliğin ilk gününde, sunum, panel ve yaratıcı çalışmalarla yeni seyahat trendleri paylaşılacak. Katılımcılar ikinci günde ise, B2I (Business-to-Influencer) toplantılarında dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileriyle bir araya gelecek.