Yolculukların yeni uğrak noktası; eat.stop

İstanbul ile İzmir arasında seyahat edenler için mola noktası olmanın ötesinde bir deneyim sunan eat.stop, 2 tesisiyle 7/24 hizmet sunuyor. 


Seyahat edenlere hem market hem de yeme-içme için farklı alternatifler sunan eat.stop; iş veya tatil amaçlı yola çıkanlara, ağır vasıta sürücülerine, otobüs ve tur firmalarının yolcularına Orhangazi’de keyifli bir mola imkânı sunuyor. Hızlı servisin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile farkını ortaya koyan eat.stop, yolcuların tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında buluşturuyor.  

İstanbul ile İzmir arasında yapımı devam eden otoyol üzerinde toplam iki tesisiyle 7/24 hizmet veren eat.stop, yöresel tatlardan dünya mutfaklarına kadar uzanan zengin menülerinin yanı sıra açık büfe kahvaltısı da sunuyor.

eat.stop’da yer alan taş fırın, makarna istasyonu, ızgara, açık büfe, kızartma gibi farklı yemek tercihlerinin sunulduğu alanda, Bursa’ya özgü lezzetlere ek olarak Karadeniz pidesi, Edirne ciğeri gibi Türkiye’ye özgü tatlar da yer alıyor. Sulu yemek, ızgara, makarna, pide, lahmacun, salata ve zeytinyağlı seçeneklerini zengin tatlı menüsüyle tamamlayan eat.stop’da lezzetli atıştırmalıklar, sandviç çeşitleri ve unlu mamulleri de bulmak mümkün.

Girişte yer alan ve 7/24 hizmet veren Cafe Corner ise konuklara tost, kahvaltılıklar, wrap, pasta ve tatlı çeşitleri sunuyor.

eat. stop marketi yöreselliğiyle dikkati çekiyor

eat.stop, marketinde yer alan manav bölümünde sera ürününe yer vermezken; bahçelerde yetişmiş olan ve belli yörelere ait lezzetiyle ünlü şeftali, elma, incir gibi ürünler sunuyor. Ağırlıklı olarak yerel ürünlere odaklanan markette, organik reçeller, salça ve Orhangazi’nin turşu üretimiyle ünlü Gedelek Köyü’nden turşulara ek olarak Gemlik’ten taze toplanıp ön haşlama sistemi ile satışa sunulan enginarlar öne çıkan özel ürünler arasında yer alıyor.