Yurt içinde 50 TL Avrupa’da 50 euroya tatil

Yurt içinde 50 TL, Avrupa’da 50 euroya tatil fırsatı. Tatilsepeti.com’dan bahara özel rotalar.


Takvimler baharı gösterirken birkaç günlüğüne de olsa şehirden uzaklaşmanın şimdi tam zamanı. Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından tatilsepeti.com’un kişi başı 50 TL’den başlayan bahara özel kampanyalarıyla doğanın ortasında huzuru bulabilir, termal otellerde yenilenebilir veya Avrupa’nın en keyifli rotalarını keşfedebilirsiniz.

Tatil için çalışanların adresi tatilsepeti.com, birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşıp enerji toplamak isteyenler için çok özel fırsatlar sunuyor. Yurt içi konaklamaların kişi başı 50 TL, Avrupa turlarının ise 95 Euro’dan başladığını söyleyen tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, eşsiz doğası ve büyük şehirlere yakınlığıyla ön plana çıkan yakın yerler, termal tesisler ve Türk tatilcilerin Avrupa’da en çok tercih ettiği bölgeler hakkında bilgi verdi.

Doğayla baş başa

Baharı doğanın huzurlu ortamında karşılamak isteyenler, Sapanca, Abant, Şile, Ağva, Bursa ve Kapadokya’yı tercih ediyor. Kişi başı fiyatların 60 TL’den başladığı tesislerde, yüzde 15’e varan indirimler ve dokuz taksit imkanı sunuluyor.

Termal turizme ilgi büyük

Sağlık ve rehabilite özellikleriyle öne çıkan termal tesisler, günümüzde bunlara ek olarak dinlenme ve eğlenceye yönelik hizmetleriyle dikkat çekiyor. Termal tesis bölgeleri arasında Afyonkarahisar ilk sırayı alırken, Bursa - Çekirge, Yalova ve Pamukkale de yoğun ilgi görüyor. 9 ay taksitli kampanyaların devam ettiği tesislerde, kişi başı fiyatlar 50 TL ila 292 TL arasında değişiyor.

Yurt dışı fırsatları sürüyor

Tatilini yurt dışında değerlendirmek isteyenler için de, acentelerin sunduğu fırsatlar devam ediyor. Örneğin Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan bir Selanik - Kavala turuna şimdiden rezervasyon yaptırıp kişi başı 50 Euro’ya kadar inen fiyatlarla katılmak mümkün.

"Haftaiçi seçeneklerini değerlendirin"

Tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, baharda uygun fiyata tatil isteyenlere  önerilerini şöyle anlattı::

“Hafta sonu yoğun talep nedeniyle fiyatlar yüksek olurken, hafta içi hem fiyatlar daha uygun hem de çok cazip fırsatlar sunuluyor. ‘3 gece kal, 2 gece öde’ veya ‘4 gece kal, 3 gece öde’ gibi hafta içi kampanyaları yapan çok sayıda tesis var. Buralarda aynı konsept ve aynı hizmet ile daha uzun konaklamanıza rağmen hafta sonuna göre çok daha az ödeme yapıyorsunuz.”