Barut Hotels üçüncü itibarlı marka

Türkiye İtibar Endeksi açıklandı. Barut Hotels ilk üçte yer aldı.


Markaların güvenilirlik ve saygınlıklarını araştıran Türkiye İtibar Endeksi’ne göre Barut Otelleri turizm sektöründe ülkemizin ilk üç itibarlı otelinden biri olarak seçildi.

Türkiye İtibar Akademisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün gerçekleştirdiği Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Araştırması sonuçları açıklandı. Eğitimden enerjiye, GSM’den hazır giyime, bankacılıktan gıdaya, perakendeye kadar 20 farklı sektörde en saygın ve güvenilir markaları 3000 kişiye tek tek ulaşarak belirleyen istatiksel çalışmada Turizm-Otel sektöründe üç liderden biri Barut Hotels (Barut Otelleri) oldu.

1971’de sürdürülebilir turizm ve yüksek hizmet anlayışıyla, “mutlu misafir-mutlu çalışan” odaklı, yeniliklere açık ve öncü olma misyonuyla Manavgat Side’de 36 odalı Cennet Hotel  ile yola çıkan Barut Ailesi, tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir marka olarak Barut otellerini turizm sektörüne kazandırdı. Günümüzde yüzde 92 misafir memnuniyeti yakalamayı başaran oteller, Ali İhsan Barut’un oğulları Haydar Barut, Ahmet Barut ve Levent Barut liderliğinde 3000’in üzerinde çalışan kadrosuyla, 12 otelinde toplam 8.500 yatak kapasitesi  ile her yıl 250.000’i aşkın konuğu ağırlıyor.

Yıllardır ulusal ve uluslararası pek çok ödülü ülkemize kazandıran Barut otelleri şimdi de şirket ya da kurum güvenilirliğinin maddi olmayan en önemli ölçütlerinden biri sayılan Türkiye İtibar Endeksi (TİE) araştırmasına göre liste de en iyiler arasındaki yerini aldı.

Barut Ailesi, şimdi de otel zincirinin en son halkalarından biri olan AKRA ile turizm sektörüne duygu ve deneyimlere dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’ı turizm sektörüne kazandırıyor. ‘Dokunuş’, ‘Lezzet’, ‘Koku’, ‘Ses’ ve ‘WellBeing’ (Daha İyi Bir Sen) kodlarını buluşturan bu yeni konsept misafirlerin kalbine dokunup benzersiz bir deneyim ve iyi anılarla Antalya’dan ayrılmalarını hedefliyor.

ww.akrahotels.com
instagram/akrahotels
facebook/AkraHotels
twitter/@AkraHotels
spotify/ Akraurbansocial