Elite World Marmaris Hotel iki ayrı ödül birden aldı.

Elite World Marmaris Hotel iki ayrı ödül birden aldı.


Elite World Marmaris Otel, TripAdvisor platformu kullanıcılarının oylarıyla Türkiye’deki İyi Oteller Kategorisi’nde yedinci  sırada yer aldı.

Ayrıca çevrimiçi otel rezervasyonlarını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com’dan rezervasyon yapan misafirler tarafından ‘2016 Müşteri Memnuniyeti’ ödülüne layık görüldü.

Dünyanın bağımsız online yorum sitesi olan TripAdvisor, mükemmel tatil deneyimini sunmada seçkin ödüllerden biri olan TripAdvisor Travellers’ Choice (Tatilcilerin Seçimleri) ödülleri için, her yıl olduğu gibi bu yıl da seyahat severler, gittikleri tesisleri, otelleri ve tatil köylerini puanladılar. Türkiye’de yer alan en iyi 25 otelin yer aldığı ‘Türkiye’deki En İyi Oteller’ Kategorisindeki puanlama sonucunda; Elite World Marmaris Hotel, Türkiye’nin en iyi 7.  oteli olarak belirlendi.  Elite World Marmaris Hotel ayrıca, Türkiye’nin en çok tanınan otel rezervasyon sitelerinden olan ve Türk turizmine yaptığı katkılarla öne çıkan otelz.com, tarafından da ödüle layık görüldü.  Otelz.com sitesinden rezervasyon yapan misafirlerin oylamaları belirlenen ‘2016 Müşteri Memnuniyeti’ ödülü Elite World Marmaris Hotel’e verildi.

Elite World Marmaris Hotel, dünya standartlarında sunduğu konaklamanın yanısıra deniz veya kara manzaralı 93 konforlu Deluxe oda ile misafirlerine dünya mutfaklarından farklı tatların ve lezzetlerin buluştuğu uluslararası bir çeşitlilik sunuyor.  Açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Buhar odası gibi seçeneklerin yer aldığı otelde ayrıca masaj ve sauna hizmetleri de misafirlere sunulan hizmetler arasında yer alıyor.