Mandarin Bodrum çok istihdam sağlayan otellerin arasında

Mandarin Oriental Bodrum Türkiye’de Muğla’nın çok istihdam sağlayan otelleri arasında ilk iki sırada yer aldı.


Mandarin Oriental  Bodrum, Ege Bölgesi-Muğla’nın çok personel istihdamı sağlayan ilk iki otelinden biri oldu.

Dünyanın en saygın araştırma şirketlerinden New World Wealth’çe yayınlanan 2017 Küresel Servet Raporu kapsamında Orta Doğu’nun en gözde oteli olarak da seçilen  Mandarin Oriental, Bodrum, Türkiye’de Ege Bölgesi – Muğla da en çok istihdam sağlayan ilk iki otelden biri olarak Türkiye istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Muğla SGK İl Müdürlüğü'nün yaptığı değerlendirmesine göre Ege Bölgesi-Muğla da çok istihdam sağlayan ilk iki otelden biri olması sebebiyle Muğla Üniversitesi’nde yapılan ödül töreninde Astaş Holding’e ödülü takdim edildi.

Ege Bölgesi-Muğla’daki tüm otellerin değerlendirildiği araştırmada, Mandarin Oriental, Bodrum, bölgeye en yüksek ölçüde istihdam sağlayan otellerden biri olarak Türkiye turizminin kalkınmasına destek oluyor.

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı, Mandarin Oriental, Bodrum projesinin  bölgenin istihdama katkı sağlayan otellerin arasında olması sebebiyle ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Astaş Holding olarak Türkiye İstihdam Seferberliğine destek olan grupların başında gelmekten büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Türk turizminin ve misafirperverliğinin tanıtımına katkıda bulunmak için tüm çalışanlarımızla var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki beş yıl içinde 5000 kişilik istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye ile birlikte büyümeye devam edeceğiz.”