Marriott Hotel Şişli’de Fransız mutfağı

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Dünya Lezzetleri Etkinlikleri Fransız mutfağı İle devam ediyor.


İstanbul Marriott Hotel Şişli, 10-25 Nisan tarihleri arasında Fransız Executive Şef Pascal Didier ile Fransız mutfağının en lezzetli yemeklerini misafirleriyle buluşturuyor.

Geleneksel soğan çorbasından Fransız usulü etler ve deniz ürünlerine uzanan kapsamlı menüde ördek ve tavşan gibi av etlerinin de Fransız mutfağı yorumları yer alıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli, Dünya Lezzetleri etkinliğine Nisan ayında Fransız mutfağı ile devam ediyor. Bu etkinlik için kısa süreliğine İstanbul’a gelen Fransız Executive Şef Pascal Didier tarafından hazırlanan Fransız lezzetleri 10-25 Nisan tarihleri arasında Marriott Şişli’de The Dish Room restoranın keyifli ortamında İstanbulluların beğenisine sunuluyor.

Geleneksel soğan çorbasından Fransız usulü hazırlanan etler ve deniz ürünlerine kadar uzanan kapsamlı menüde meraklıları için ördek ve tavşan gibi av etlerinin bu mutfağa özgü yemekleri de yer alıyor.

Executive Şef Didier, ekler çeşitleri, limonlu mereng tart ve krem brule başta olmak üzere Fransızların sembol tatlılarını da menüye eklemeyi ihmal etmemiş. Ayrıca, arzu edenler için Marriott Şişli’nin zengin kavından Fransız şaraplarıyla da bu leziz menüye ideal eşleşme önerileri sunulmakta.

25 Nisan’a kadar Fransız şefin elinden Fransız yemeklerinin tadına bakmak üzere rezervasyon için 0 (212) 375 01 00 no’lu telefondan, info.marriottsisli@marriott.com email adresinden ya da @marriottsisli  Facebook hesabından otele ulaşılabilir.