Türklerden Ocean Conrad Resort'a yoğun ilgi

Emlak Kraliçesi Başaran’ın hedefinde bu yıl Ocean Conrad Resort Projesi var.


Geçen yılı dünya şampiyonu olarak tamamlayan emlak dünyasının rekortmenlerinden Evrim Kırmızıtaş Başaran, dün akşam Miami Fort Lauderdale de yeni yatırım projesinin tanıtım yemeğinde basın mensupları ve dostları ile İstanbul Conrad Otel'de bir araya gelerek projenin ayrıntılarını anlattı.

Yeni konut projesinin tanıtım videolarının izleyenlerle paylaşıldığı gecede Kırmızıtaş, şöyle konuştu:

“Miami’nin en güzel sırrı olarak bilinen Fort Lauderdale’de son zamanlarda Türklerin favorisi olan Condo-Hotel modelinde bir yatırım aracı olduğunu, arzu eden ev sahiplerinin dairelerini Hilton Conrad’ a kiralayip senelik % 8 brüt kira geliri garantisi elde edebileceklerini, ayrıca dairelerini senede 30 gün Conrad’in bütün imkanlarından yararlanarak ücretsiz kullanabilmelerinin büyük bir yatırım avantajı sağlıyor.

Heafey Group Başkan Yardımcısı Carmine Zayound Türkiye’de olmaktan çok mutlu olduklarını belirterek bölgeye Türk yatırımcıların ilgisinin artmasından memnun olduklarını ifade etti.

Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur, şunları söyledi:

 “Herşeyi bırakıp Amerika’ya taşınmayı düşünmeyen, bir ayağım Florida'da olsun diyen yatırımcılar, özellikle condo-hotel modeline rağbet gösteriyor. Bu şekilde hem yatırımlarının para kazanması, hem de senede 1-2 ay gelip evlerinin tadını çıkartabiliyor olmaları onlara çok cazip geliyor.”