Erciyes bütün dünyaya tanıtılacak

Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cıngı, Erciyes'in dünya çapında tanıtımı için reklam kampanyası açacaklarını söyledi.


Radisson Blu Hotel Kayseri'nin sponsorluğu ve ev sahipliğinde 11-12 Mayıs 2017 tarihinde Kayseri'nin Yıldızı Erciyes Turizmi için Yeni Ufuklar Çalıştayı düzenlendi.

Çalıştay'a kış turizmi profesyonelleri, yurt içinden ve dışından uzman danışmanlar, Kayseri'deki şehir ve dağ otellerinin yöneticileri, akademisyenler ve Erciyes'teki otel yatırımcıları katıldı.

Çalıştaydaki konuşmasında, Erciyes Kayak ve Kış Merkezi'nde 18 tane uluslararası standartta lift ve 34 farklı kayak pistinin bulunduğunu kaydeden Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, suni karlama sistemi ve sosyal alanlarıyla Erciyes'in uluslararası standartlarda bir kış merkezi haline geldiğini söyledi.

Cıngı, şöyle konuştu:

"Son iki yıldır, koyduğumuz hedeflere hızla ulaşıyoruz. Kışın Erciyes'e, hem şehir içinden hem şehir dışından ciddi bir misafirimiz geliyor. Yurtdışından çok fazla olmasa da, yabancı konuklarımızı ağırlamaya başladık. Türkiye'nin en büyük kış sporları merkezi olan Erciyes, dünyanın sayılı kış merkezleri arasında yer alıyor. Bu yıl ve gelecek yıllarda, dünya çapında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık vereceğiz."