Nicole Kidman Bodrum’da otel açıyor

Hollywood Yıldızı Nicole Kidman, The Bodrum By Paramount Hotel’i hizmete açacak.


Bodrum’daki The Bodrum By Paramount Hotel’in açılışını dünyaca ünlü Holywood Starı Avustralyalı Nicole Kidman gerçekleştirecek.

The Bodrum By Paramount Hotel adıyla hizmet verecek turistik tesisin açılışı 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 19.00’da, Avustralyalı ünlü Holywood yıldızı 51 yaşındaki Nicole Kidman’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Kidman’ın şirketle  anlaşması uyarınca açılışa davet edilen tüm basın mensuplarının cep telefonları dahil olmak üzere fotoğraf makinesi, kamera ve benzeri cihazların içeri alınmayacağı belirtildi.

Kidman, bir gece konakladıktan sonra Bodrum’dan ayrılacak.

"Holywood yıldızları bodrum’u tanıtacak"

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, açılışla ilgili olarak şunları söyledi:

"Brad Pitt’in Angelina Jolie ile ayrılığının nedeni olarak gösterilen Marion Cotillard ile çektiği Allied filminin yapımcılığıyla birlikte Cesur Yürek’ten Ben Hur’a, Sapık’tan Görevimiz Tehlike’ye kadar yüzlerce film, animasyon ve kısa filmin yapımcılığı ile dağıtıcılığını üstlenen Paramount şirketinin ilçemize yatırımı bizleri çok mutlu etti. Gördüğünüz gibi Bodrum’a yıldız yağmaya devam ediyor. ABD’nin dünyaca ünlü film şirketi tarihinde turizmde yaptığı ilk yatırımı Bodrum’a yaptı ve dünyaca ünlü bir yıldızla birlikte açılışı yapacağız. Bu da Bodrum markasının ne kadar değerli ve önemli olduğunu gösteriyor. Artık Hollywood yıldızlarını Bodrum’da daha sık görebileceğiz. Bu yıldızların tatillerini ilçemizde geçirmesi hem turizm çıtasının hem de Bodrum markasının daha da yükselmesine neden olacak."