Parıltım Kurucusu Necat Aydın’a üstün başarı ödülü

Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın'a Marmara Rotary Kulübü Meslekte Üstün Hizmet Ödülü verildi.

Mesleğinde başarılara imza atmış kişilere verilen Marmara Rotary Kulübü Meslekte Üstün Hizmet Ödülü sahiplerini buldu.

Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, toplu yemek sektöründe geçirdiği 35 yıllık başarılı iş yaşamı nedeniyle ödüle layık görüldü

Her yıl mesleğini başarı ile icra edenlere verilen Marmara Rotary Kulübü Meslekte Üstün Başarı Ödülleri 8 Mayısta düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, toplu yemek sektöründe geçirdiği 35 yıllık başarılı iş yaşamı nedeniyle bu yıl ödüle layık görüldü. Necat Aydın ödülünü Marmara Yelken Kulübü’nde düzenlenen törende aldı.

“Önceliğimiz müşteri memnuniyeti”

Törende konuşan Necat Aydın, ödülden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kapasite artışı, servis ve ürün kalitesine yaptıkları yatırımların kendilerine müşteri memnuniyeti olarak geri döndüğünü vurgulayan Aydın “Müşteri memnuniyeti şirketimizin en önem verdiği konuların başında geliyor. Marmara Rotay Kulübü’nün verdiği bu ödül emeklerimizin boşa gitmediğini göstermesi açısından çok önemli,” dedi.

Marmara Rotary Kulübü Meslekte Üstün Başarı Ödülleri yerel ya da ulusal düzeyde başarılı olmuş, iş-sanat-ekonomi-politika gibi farklı meslek gruplarından kişilerden seçilerek dünyada 33 bin 900 Rotary kulübünde her yıl dağıtılıyor.