Seyahat hizmetlerinde Garanti-Doğuş işbirliği

Garanti Bankası kredi kartı müşterilerine sunulan seyahat ve concierge hizmetleri artık Doğuş Müşteri Sistemleri ve Antur işbirliğiyle sağlanıyor

American Express, Miles&Smiles ve Bonus Kart müşterilerine verilen seyahat ve concierge hizmetleri kapsamında kişiye özel seyahat deneyimlerinin tasarlanmasının yanı sıra, restoran ve otel rezervasyonları, etkinliklere bilet temini gibi hizmetler de veriliyor.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Cem Dal, yeni iş birliğiyle ilgili olarak şunları söyledi:

“11 senedir American Express’in Türkiye’deki tek temsilcisi olarak global ayrıcalıkları müşterimize kusursuz sunmak ve kredi kartından öte müşterilerimiz için kişisel asistanları olmak önceliğimiz. Türkiye’nin ilk gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles ve Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus kullanıcıları için de en uygun seyahat programlarını seçmek, dönemsel kampanyalarla hayatlarını kolaylaştırmak için işbirliklerimiz oluyor. Bu kapsamda yeni dönem itibariyle kusursuz müşteri deneyimi vizyonuyla yola çıkan Doğuş Müşteri Sistemleri ve Antur ile çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan Seyahat ve Concierge hizmetleri kapsamında sunulan deneyimlerle ilgili olarak şunları ifade  etti:

“40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Antur ile yaptığımız iş birliğiyle Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine seyahat ve concierge hizmeti sunmaya başladık. American Express, Miles & Smiles ve Bonus Kart üyeleri Seyahat ve Concierge Hizmetleri’nden 7 gün 24 saat yararlanabiliyor. Kişilerin ilgi alanları ve seyahat alışkanlıklarına göre özel olarak seyahat rehberleri hazırlanıyor. American Express kart sahipleri, Seyahat ve Concierge hattından yapacakları tüm seyahat harcamalarında, MR puanlarını 2 kat değerli olarak kullanabiliyor. Hizmet verdiğimiz kategoriler arasında uçak bileti rezervasyon ve satışı, transfer hizmetleri, yurt içi concierge hizmetleri bulunuyor. Ayrıca üyeler, anlaşmalı otellerde özel fiyatlarla rezervasyon yaptırırken yer bulması çok zor olan en iyi restoranlarda bile her zaman rezervasyon ayrıcalığına sahip olabiliyor. Hizmet kapsamında etkinlikler için bilet temin etme ayrıcalığına da sahip oluyorlar”.

Antur CEO’su Şebnem Özlem de şöyle konuştu:

“1976 yılından bu yana "An'a değer katma" felsefesiyle çalışan Antur, yaşama tat katan tatil turlarını, kendi yarattığı projeleri ve içerikleriyle kurumsal etkinlikleri, kusursuz bir şekilde hayata geçirmektedir.  Türkiye'nin en seçkin turizm acentesi olmak hedefiyle, ülke turizmine katkı ve değer sağlamak vizyonumuzla şimdi de DMS ile işbirliği yaparak Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine seyahat ve concierge hizmetleri sağlayacağız. Bu projede çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”.