The Lıfeco Phuket’te tropik tatil keyfi

Phuket’e direkt uçuşlar temmuzda başlıyor. The Lıfeco Phuket’te tropik tatilin keyfini zayıflayarak ve yenilenerek yüzde 30 indirimle çıkarın. 


Günlük yaşamın koşturmacasından pek yoruldum, kış boyunca süren yoğun iş temposunun yüklediği stres ve fazla kilolarımdan kurtulmaya ihtiyacım var diyenlerdenseniz belki de her saniyesi çok kıymetli, “yeni trend” sağlıklı tatil kaçamağı tam da size göre. Şehir merkezinin kalabalığından uzaklaşıp; sakin ve keyifli The LifeCo Phuket’te tüm yılın ağırlığını üzerinizden atacak, toksinlerinizden arınırken fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Phuket’e direkt uçuş ve ağustos sonuna kadar %30 indirim fırsatı

Dünyada yükselen trend haline gelen well-being (sağlıklı yaşam) / well-aging (sağlıklı yaşlanma) ve detoksun 360 derece hizmet veren Türkiye’deki temsilcisi The LifeCo, misafirlerini Phuket’teki merkezinde “yeni bir beden ve sağlıklı bir zihin” ile tanışmaya davet ediyor. Tropik palmiye ağaçlarının arasında, göl kıyısında konumlanan The LifeCo Phuket sağlıklı yaşam tutkunlarına; kilo kontrol, arınma ve yenilenme konularında kısa sürede sonuç alabilecekleri deneyimler yaşatıyor.

The LifeCo Phuket, holistik (bütüncül) sağlık yaklaşımı ile detoks, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü programlarından well-aging terapilerine; güzellik-bakım seanslarından enerji ve bağışıklık sistemini güçlendiren destek programlarına etkin birçok program sunuyor. The LifeCo’da kişinin ihtiyacına yönelik uzmanlar tarafından hazırlanan beslenme programları arınma sürecini hızlandıracak inceltici etkin terapiler ve uygulamalar ile destekleniyor. Sağlıkla etkin şekilde zayıflamayı sağlayan kilo kontrol programları Ağustos sonuna kadar %30 indirimle sunuluyor.

Şimdi yenilenme zamanı

The LifeCo Phuket’te sağlıklı ve keyifli bir tatil yapmak, Türk Hava Yolları’nın Temmuz ayında başlayacak Phuket direkt uçuşları ile artık daha kolay hale geliyor.

Doğal ve alkali beslenme programları, kişiselleştirilmiş egzersiz programları, yoga, meditasyon, nefes terapileri ve zihin detoksu gibi farklı metotlar ile sağlığına ve iyi yaş alma sürecine katkıda bulunmak isteyenlere The LifeCo, 360 derece sağlıklı yaşam felsefesi çerçevesinde kapsamlı hizmetler veriyor.

Hollywood yıldızlarının da tercihi The LifeCo

Kate Moss, Naomi Campbell ve Woody Harrelson gibi dünyaca ünlü modellerden aktörlere tanınmış simaların uğrak yeri The LifeCo, Türkiye’de Bodrum ve Antalya merkezlerinde, Tayland’da Phuket merkezinde önemli iş adamları ve Hollywood yıldızlarını ağırlıyor.

The LifeCo merkezlerinde uygulanan konaklamalı detoks veya sağlıklı beslenme programları kısa sürede;

Kilo kaybı
Toksinlerden arınma, hücre yenilenmesi ve kan alkalizasyonu
Zihinsel ve ruhsal yenilenme
Cilt parlaklığı
Dengelenmiş̧ tansiyon ve şeker
Gelişmiş̧ bağışıklık
Uyku kalitesinde artış̧
Vücutta oksijen artışı, strese tolerans ve sindirim sistemi regülasyonu gibi sonuçlar veriyor.

phuket@thelifeco.com
www.thelifeco.com