Atlasglobal beyrut uçuşlarına başladı

Atlasglobal’in beyrut uçuşları başladı. Ortadoğu’nun Paris’i Beyrut’u Atlasglobal ile keşfedin


Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, "Ortadoğu’nun Paris’i" olarak anılan Beyrut oldu.  26 Haziran 2017 tarihinde başlayan İstanbul-Beyrut ve Adana- Beyrut uçuşları, haftada iki gün karşılıklı olarak düzeleniyor.

Atlasglobal, uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda bu kez rotasını Beyrut’a çevirdi. Atlasglobal yolcuları Ortadoğu’nun Parisi olarak tanınan Beyrut’a hem İstanbul hem de Adana’dan gidiş – dönüş 199$’dan başlayan fiyatlarla uçuyor. Atlasglobal’in Beyrut uçuşları İstanbul ve Adana’dan pazartesi ve perşembe günleri düzenleniyor.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Beyrut’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir şekilde uçarken ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Beyrut uçuşlarında business class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebilecek. Business classta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.