Bu yaz Çeşme’de Gelgit dönemi başladı

Yerli ulaşım mobil uygulaması GelGit bu yaz Çeşme’de kullanıcılarıyla buluştu.  


Tek tuşla hızlı,  güvenli, uygun fiyatlı araç çağırma imkanı sunan GelGit, 19 Haziran 2017 tarihinden itibaren İzmir Havalimanı-Çeşme hattı ile Çeşme ve çevresinde hizmet vermeye başladı. Son model araçlarla yolcularına konforlu bir ulaşım deneyimi yaşatan GelGit ile anında araç çağırmanın yanısıra önceden araç rezervasyonu yaptırmak da mümkün.

İste gelsin, bin gitsin

GelGit konforlu ve uygun fiyatlı ulaşımın yanı sıra Çeşme ve çevresindeki mekanlarda özel indirim ve fırsatlar da sunuyor. Bu yaz Çeşme’nin en popüler otel, restoran ve eğlence mekanlarında GelGit kullanıcılarını özel sürprizler bekliyor.

Türk mühendisleri tarafından tasarlanan GelGit’in Türkçe menüsünün kullanımı oldukça kolay. Telefonun türüne göre Apple Store ya da Google Play’den uygulamayı indirip, kısa bir kayıttan sonra GelGit’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlık araç çağırmak için uygulamayı açıp çağır tuşuna basmak yeterli, en yakın aracı size yönlendiren uygulama yolculuk sonrası ulaşım bedelini kredi kartınızdan çekiyor ve e-faturanızı adresinize gönderiyor.

Özel eğitimlerden geçmiş şoförlerle güvenli ve konforlu yolculuk sunan GelGit, yedi gün 24 saat kullanıcıların hizmetinde olacak. Rota optimizasyonu ile şoförlerini trafiğe göre yönlendiren uygulama böylece zamandan ve ücretten tasarruf da sağlıyor.

GelGit’in, Türkiye’nin ulaşım uygulaması olduğunu ifade eden GelGit CEO’su Austin Kim, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve uygulamaya alınan GelGit’i bu yaz ilk kez İzmir Çeşme’de kullanıcılarla buluşturuyoruz. Uygun fiyatlı, güvenli, konforlu ve hızlı bir ulaşım deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.  Yüzde yüz Türk sermayeli bir şirketiz ve tüm müşterilerimize hizmet sonrası E-fatura gönderiyoruz. Amacımız Çeşme’de başlayan organizasyonumuzu önümüzdeki dönem farklı bölgelerle genişletmek.”