Divan Ankara yenileniyor

Divan Otelleri’nin hizmet anlayışını on yıl önce Başkent’e taşıyan Divan Ankara, iş dünyasına uygun yapısı korunarak tüm otelde gerçekleştirilecek olan renovasyon sürecinin ardından 1 Ekim 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye devam edecek. 

Yenilenen yüzünün yanısıra salon kapasiteleri de genişletilecek olan otel, Ankara’ya yenilikleri getirmeye devam edecek. Başkentlilerin hizmetine sunulacak yeni balo salonu ile mutluluğa adım atan çiftlerin ilk adresi Divan Ankara olacak.

Ankara’nın çok tercih edilen mekanlarının yer aldığı Tunalı Hilmi Caddesi’nde yer alan Divan Ankara, yaklaşık üç ay sürecek renovasyon süreci ile hizmet anlayışı standartlarını konukları için genişleterek erişim alanını da üst düzeye taşıyacak.

Turizm ve otelciliğin Ankara’da geliştiğini söyleyen Divan Ankara Genel Müdürü Can Ünlüer, yenileme sürecini şu sözlerle anlattı:

“Divan Otelleri’nin hizmet anlayışını Başkent ile buluşturmak on yıl önce bize nasıl heyecan verdiyse yine aynı heyecan ile yenileniyoruz. Amacımız misafirlerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek ve memnuniyetlerini en üst seviyelere taşımak. Bunları gerçekleştirirken Divan Otelleri’nin ayrıcalıklarını konuklarımızla buluşturmak en temel hedefimiz. Konaklama, restoran, spa, toplantı ve ziyafet alanlarının yanı sıra catering hizmetimiz kapsamında da bir takım değişiklikler yaparak kurumsal ve özel davetlere lezzet katmaya devam edeceğiz.”