Emirates'den yeni first class süit

Emirates Hava Yolları, yeni first class süitini kasım ayında yolcularıyla buluşturuyor.


İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates, yolcu memnuniyeti için gerçekleştirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Havayolunun Boeing 777-300ER uçaklarında yer alacak yeni first class kabinde sekiz yerine altı özel süit yer alacak.

Emirates, yeni first class hizmetini kasım ayındaki Dubai Air Show’da vitrine çıkaracağını duyurdu. Boeing 777-300ER uçaklarında yer alacak olan yeni first class kabinde mevcut 777 filosundaki 1-2-1 düzenine sahip 8 özel süit yerine 1-1-1 düzeniyle aktı özel süit olacak.

Tamamı yeniden tasarlanan first class ürününe ek olarak Emirates’in yeni Boeing 777-300ER uçağının Business ve Economy Class kabinlerinde de birçok yeni özellik bulunuyor. Emirates, yeni Boeing 777-300ER’in hangi destinasyonlara hizmet vereceğini de önümüzdeki günlerde duyuracak.

Konuyu ilişkin değerlendiren Emirates Emirates Yönetim Kurulu Başkanı Sir Tim Clark, şunları söyledi:

“Farklı sınıflardaki kabin ürünlerimiz düzenli olarak geliştiriliyor ve yenileniyor. Fakat yolcularımız, Kasım ayı itibari ile Emirates’in yeni 777’lerinde, uçuş deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyan daha büyük yenilikler ile tanışacak. Yeni First Class ve tüm Emirates 777 deneyimleri için planlama ve geliştirme ile geçen bir yılın sonuçlarını paylaşmak için heyecan duyuyoruz.  Daha fazla detay için bizi takip etmeye devam edin.”