Gloria'dan All İn One konsepti

Akdeniz’in kusursuz güzelliğinin lüks ve konforla buluştuğu Türk Turizmin 20 yıllık markası Gloria Hotels & Resorts, yeni konsepti “All In One Gloria” ile misafirlerini tek rezervasyonla Gloria dünyasında keşfe çıkarıyor.Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan ve Antalya Belek’te hizmet sunan Gloria Golf Resort, Verde Resort, Serenity Resort ve Gloria Sports Arena olarak birbirinden farklı dört oteliyle alternatifi olmayan Gloria, Türkiye2de ilk kez uygulanacak olan All In One Gloria konseptinde misafirlerine konakladığı otel fark etmeksizin tüm diğer otellerindeki yiyecek içecek, dinlence ve eğlence servislerini deneyimleme fırsatı sunuyor.


Gloria dünyasında “All İn One” konseptiyle keşfe çıkın

Bu konsept sayesinde Gloria Misafirleri tek anahtar ile tüm otellerin kapısını açmış olacak.

Muhteşem mimarisi ile iz bırakan SPA ve Thalasso Merkezleri, Fitness Alanları, Sahiller, havuz alanları, çocuk kulüpleri, Avrupa’nın en büyüğü kabul edilen 45 delikli golf sahaları ve Dünyaca ünlü olimpiyat şampiyonlarını hazırlayan uluslararası spor kompleksi Gloria Sport Arena  da bu konseptin içinde faydalanabilecek fırsatlar arasında geliyor.

Yeni konseptin dışında markanın en lüks adresi olan Gloria Serenity Resort ve Gloria Villas misafirlerini birbirinden farklı, ayrıcalıklı hizmetler bekliyor.

Kapılarını 1997 yılında açan Gloria, nehrin denize, denizin doğaya karıştığı masalsı bir atmosferde gururla kutladığı 20. yılında heyecan verici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor…