Hint Düğünleri Zirvesi sona erdi

Türkiye’nin önde gelen  MICE operatörlerinden Inventum Global  ile Hindistan Etkinlik  ve Eğlence Yönetimi Birliği (EEMA)’nce düzenlenen Hint Düğünleri Zirvesi gala gecesi ve ödül töreniyle sona erdi.

Dünyanın dört bir yanından düğün ve MICE sektörünün  önemli temsilcilerini 28 Mayıs  ile 1 Haziran 2017 tarihlerinde Antalya Rixos Premium Belek’te biraraya getiren  Inventum Global Workshop’un gala gecesi 31 Mayıs 2017 Çarşamba  günü gerçekleşti.


Türkiye’nin en büyük MICE operatörlerinden olan Inventum Global ile Hindistan’ın Etkinlik ve Eğlence Yönetimi Birliği (EEMA) iş birliği ile düzenlenen ve dört gün süren Inventum Global Workshop’un Rixos Premium Belek Hotel’de gerçekleşen gala yemeği ve ödül töreninde Hindistan’ın düğün ve Mice sektörü duayenleri ve basın mensupları biraraya geldi.

Akdeniz’in incisi Avrupa ve dünyada en çok bilinen turizm destinasyonu Antalya’nın 1,,3milyar nüfuslu Hindistan düğün pazarında turzim pastasından pay alması hedeflenen dev etkinlikte 100’ün üzerinde düğün operatörü yer aldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını EMMA Bakanı Sabbas Joseph gerçekleştirdi.

Geceyi sunan Hindistan’ın en ünlü sunucusu Gıtıkka Ganju Dahar, katılanlara teşekkür etti ve ödüllerini verdi.