Hotel Show Etiyopya’da İnoksan’a yoğun ilgi

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda sergilediği yeniliklerle katılımcılardan tam not aldı. 


8-11 Haziranda gerçekleştirilen fuara katılan İnoksan, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşılayan ürünleriyle büyük beğeni topladı...

Türkiye ve dünyanın önde gelen otellerinin mutfak ekipmalarındaki tercihi İnoksan, 8-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda sergilediği ürünlerle dikkatleri çekti.

İnoksan sektörün önemli etkinliklerinden biri olan Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda endüstriyel mutfak alanında çıtayı yükselten yaratıcı teknolojisini ve fark yarattığı üretim üstünlüğünü gözler önüne serdi.  İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda ki standında yenilikçi ürünlerini etkinliğin ziyaretçileri ile buluşturdu.

Fuarla ilgili görüşlerini açıklayan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, şunları söyledi:

“İnoksan olarak kendimizi sürekli yenileyerek dünya liginde ülkemizi temsil ediyor ve yaptığımız işlerle de sıkça adımızdan söz ettiriyoruz. Profesyonel mutfak projelerimiz ve  fark yaratan ürünlerimizle hem Türkiye’de hem de global arenada büyük beğeni toplamak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Fark yaratan teknolojimiz ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda da en fazla ilgi çeken şirket ve stantlardan biri olmayı başardık.”

Sektörüne ilkleri yaşatan ve yenilikçi vizyonu ile AR-GE çalışmalarına devam eden İnoksan, bugün 20.000 metrekare kapalı alanda son teknolojiyle donatılmış bir fabrikada faaliyet gösteriyor. Beş kıtada 80’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etme başarısı gösteren marka, dünya arenasında yenilikçi ürünleriyle de fark yaratıyor.