İstanbul'u gökyüzünden seyretmeye paha biçilemez

Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul Projesi'yle kullanıcılarını İstanbul’u yedi tepeden seyre dalmaya, şehrin tarihi yapılarını kuş bakışı keşfetmeye davet ediyor. 


Mastercard’ın düzenlediği Şehir Tarihi testini başarıyla tamamlayan şanslı kişiler, Şehr-i İlham İstanbul’da Helikopter Turu deneyimi kazanacak.


Mastercard, Paha Biçilemez İstanbul Projesi kapsamında İstanbul’u ayrıcalıklı imkanlarla deneyimlemek isteyen Mastercard sahiplerine özel heyecan verici teklifler sunmaya devam ediyor. Sadece Mastercard’lılara özel, helikopterle; Haliç, Tarihi Yarımada ve Boğaz hattında, rehberlik hizmeti ve 4 kişilik misafir kontenjanıyla Paha Biçilemez bir Helikopter Turu deneyiminden yararlanacak şanslı kişiyi, İstanbul’un ikonikleşmiş silüetlerinden oluşan bir Şehir Tarihi testi bekliyor.

Alışılmışın dışında bir turla iki kıtayı ve kültürleri birleştiren bu eşsiz şehri yeniden keşfetmek, şehrin üzerinden helikopterle rehber eşliğinde bir yolculuğa çıkmak için yapmanız gereken tek şey www.pahabicilemezistanbul.com adresinde yer alan Şehir Tarihi testini çözmek olacak.

Chiayı kahvaltınıza nasıl taşıyacağınızı öğrenin

Atelier Raw mutfağının e sevilen kahvaltılarından chia pudingi Atelier Raw ekibi ile öğrenmeye hazır mısınız? Atölyede badem sütünü yapmaktan, chianızı her gün nasıl farklılaştırarak sıkılmadan tüketebileceğinizi öğreneceksiniz. Sadece Mastercardlılara özel 17 Haziranda Atelier Raw’da gerçekleşecek chia puding kahvaltı atölyesinde sağlıklı ve eğlenceli tarifler sizi bekliyor.

Mastercard Paha Biçilemez İstanbul Projesi hakkında

Mastercard New York, Toronto, Londra ve Paris gibi şehirleri takiben, Paha Biçilemez Şehirler Projesi’ni İstanbul’da Paha Biçilemez İstanbul adıyla bir çok dünya şehrinden önce gerçekleştirdi.

Paha Biçilemez İstanbul, şehrin sunduğu paha biçilemez deneyimleri özel bir platform aracılığıyla İstanbul meraklıları ile buluşturuyor.

Bu platform üzerinden Mastercard kullanıcılarıİstanbul’daki yeme-içme, alışveriş-moda, kültür-sanat, müzik-eğlence, spor-kişisel bakım ve seyahat-konaklama alanlarındaki güncel ayrıcalıklara, www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden ulaşıyor.

Mastercard sahipleri, ayrıcalıklarla dolu ve sınırlı sayıdaki tekliflerin bazılarını site üzerinden satın alabilirken, bir kısmını da siteden indirecekleri  bir kupon karşılığında ücretsiz deneyimleme imkanı buluyor.