Jolly Tur proje ve işbirliklerini değerlendirdi

Jolly Tur, havayolu şirketleriyle bir araya geldiği iftar yemeğinde yeni projeler ve yeni işbirliklerini değerlendirdi.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ile Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Figen Erkan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde havacılık sektörünün en önemli temsilcileri ağırlandı.
Mert Vardar ve Figen Erkan’ın yaptığı açıklamalar, Jolly Tur ile sektör arasındaki işbirlikleri ve projelerin ortak faydaya ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak daha da artacağını ortaya çıkardı.

Turizm sektörünün yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklanan lider ismi Jolly Tur, 20 Haziran 2016 Salı günü düzenlenen iftar yemeğinde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen havayolu şirketleriyle bir araya geldi.

Jolly Tur’un tüm departman yöneticileri ve bilet ekibinin de yer aldığı yemekli toplantıda turizm sektörü ve Jolly Tur’un 2017 performansı ve gelecek öngörüleri kadar Jolly Tur ile havayolu şirketlerinin geliştirdikleri işbirlikleri ile gelecek senaryoları konuşuldu.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ile Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Figen Erkan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeği ve toplantıya havacılık şirketleri yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıya Air France, Airarabia, Air Canada, El Al, Kuwait Airways, Thai Airways International United Airlines temsilcisi Airep, Emirates, Flydubai, Galileo, Korean Air, Lufthansa, Qatar, Sabre, Singapore Airlines, United Airlines, Aegean Airlines, Aerolineas-Argentinas, Air Europa, American Airlines, ARC, China Southern Airlines, Jet Airways, LOT Polish Airlines, Qantas Airways ve Srilankan Airlines temsilcisi Tal Aviation gibi dünyaca ünlü havayolu şirketlerinin yöneticilerinin yanı sıra Atlas Global, Pegasus, Gulf Air, Nile Air ve Ukraine International Airlines temsilcisi Gözen Air, Sunexpress ve Anadolujet’in yöneticileri de katıldı.

Toplantıda konuşan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, havayollarının önde gelen temsilcilerini ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını, bugüne kadar gerçekleştirdikleri verimli işbirliklerini, yeni projelerle daha da üst noktaya taşıma kararlılığında olduklarının altını çizdi.

Jolly Tur’un bugüne kadarki çalışmalarında sadece kendine odaklı çalışmalara değil, işbirliği gerçekleştirdiği tüm sektör ve şirketler için ortak bir yarar oluşturmaya odaklandığını söyleyen Vardar, şöyle konuştu:

“Jolly Tur, aslında iş alanları nedeniyle her biri küresel yolculuklarını yapan şirketlerimiz gibi küresel bir şirket olmaya odaklanmış bir şirket. Bu açıdan tüm planlamalarımızı bu hedefi baz alarak yapıyoruz. Bu yönde 2019’a kadar teknolojiye 10 milyon dolar tutarında yatırım planladık. Ve bu yatırımların en önemli iki odak noktası söz konusu. Biri müşteri memnuniyetinde çıtayı daha da yükseltmek. Diğeri, küresel şirket olma hedefine daha da yakınlaşmak. Bu noktada teknoloji yatırımlarımızın sadece Türkiye değil, dünya düzeyinde bile oldukça iddialı olduğunun altını çizmek gerekiyor.”