Murat Hatipoğlu Yavuzyiğit Genel Müdür Yardımcısı

Yavuzyiğit Şirketler Grubu TouristFly ve Submarine Turkey'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Murat Hatipoğlu atandı.


20 yıldır turizm sektöründe önemli görevler alan ve son olarak SunExpress Akdeniz Satış Müdürü olarak  görevi yürüten Murat Hatipoğlu, NEMO isimli Türkiye’nin ilk turistik denizaltı ile sualtı turları düzenleyen Submarine Turkey ve Antalya çıkışlı uçaklı turlar düzenleyen TouristFly’a transfer oldu.
Murat Hatipoğlu, bundan böyle Yavuzyiğit Şirketler Grubu TouristFly ve Submarine Turkey Şirketlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yürütecek.

“ TouristFly ile yola çıkan Yavuzyiğit Şirketler Grubu, son yatırımı NEMO ile sektörde ciddi bir atılım gerçekleştirdi. Sektöre farklı bir bakış açısı daha kazandırdı. TouristFly ve Submarine Turkey, kuruluşundan bugüne takip ettiğimiz, başarılarını takdir ettiğimiz ve ayrıca SunExpress’le de başarılı partnerliklerini sürdüren sektörün önemli şirketleri,” diyen Murat Hatipoğlu, “Turizm sektörü sürekli olarak hareket ve dinamizme muhtaç. Yeniliklere, farklılıklara daima açık olmayı ve her fırsatı değerlendirmeyi gerektiriyor. Bu noktada Yunus Emre Yavuzyiğit gibi genç ve dinamik bir yönetici ile beraber yeni yatırımlar bizi bekliyor” dedi.

Submarine Turkey, IHS Travel ve TouristFly Kurucusu Yunus Emre Yavuzyiğit, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Yaptığımız işe duyduğumuz sevgi, heyecan ve bunun sonucu olarak misafirlerimizin memnuniyetinin bize yaşattığı keyif ve coşku. verdiğimiz hizmeti her gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek için bize güç veriyor.”

“Sevgili Murat Hatipoğlu, havacılık sektöründe önemli görevlerde bulunmuş değerli bir turizmci. Çalışmalarımıza kazandıracağı ivme ile yeni projelere doğru ilerleyeceğiz. Kendisine ailemize tekrar hoş geldin diyoruz,” diyen Yavuzyiğit, Hatipoğlu’nu tebrik etti.