Pegasus’tan yeni reklam kampanyası: Sen Yeter ki Uçmak İste

Uygun fiyatları ve seyahati kolaylaştıran çözümleriyle her zaman misafirlerinin yanında olan Pegasus Hava Yolları, Sen Yeter ki Uçmak İste sloganıyla yeni bir reklam kampanyası başlattı. 


Görsel dünyasını ve dilini yenileyen Pegasus, reklam kampanyası kapsamında hedef kitlesine samimi bir dille sesleniyor ve “Uygun fiyatlar ve seyahat çözümleri bende,” diyor.
Pegasus’un yeni kampanyasının ana reklam filminde Yılmaz Vural, Pakize Suda, Cem Seymen, Wilco Van Herpen ve Amansız Övücüler yer alıyor.

Birçok tüketicinin aklından sıklıkla geçen “Bilet uygun fiyatlı olsun”, “Uçuşum esnek olsun”, “Yorulmayayım, her şey kolay olsun” gibi taleplere yanıt veren Pegasus, sunduğu ek hizmetler çerçevesinde uçakla seyahati nasıl kolaylaştırdığını etkin bir dille anlatıyor.

Mizahi bir yaklaşımla kurgulanan reklam filminde, yolcuların hayatlarını kolaylaştıran ek hizmetlerin çeşitliliğine dikkat çekiliyor. Tüm kurgusu dijital mecralara özel olarak planlanan kampanyanın ana reklam filminin ardından devam filmleriyle de sürmesi öngörülüyor.