Simit Sarayı şimdi de Ürdün’de

Lezzetlerini dünyanın dört kıtasına yayan Simit Sarayı, Ürdün’ün Başkenti Amman’da ilk mağazasını açarak Ürdünlülere merhaba dedi


Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren büyüyen dünya markası Simit Sarayı, dört kıtada bulunduğu ülkelerdeki lezzet zincirine bir halka daha ekledi. Ürdün’ün Başkenti Amman’da açıldığı gün yoğun ilgi gören Simit Sarayı Mağazası, misafirlerinden tam not aldı.

Amman Galeria Mall’da misafirlerini ağırlayan Simit Sarayı, lezzetlerini dünyaya yaymakla kalmıyor, aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyenlerin de uğrak noktası haline geliyor.

Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Ortadoğu’da Simit Sarayı lezzetlerinin vazgeçilmez hale geldiğini ifade etti.

“Simit Sarayı olarak; bugün, dünyanın her kültürüne, her coğrafyasına lezzetlerimizi beğendiriyor olmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuşan Kavukcu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Simit Sarayı’nın katma değeri yüksek ürünleri ihraç ediyor. Kısa zamanda yeni pazarlara da giriş yapacağız. Mevcut pazarlarımızda da yatırımlarımız sürecek. Bu yılın sonuna kadar yurt dışında 100, yurt içinde 75 mağaza açacağız.”