Bodrum’un yeni tadı Tatlıcı

Sağlıklı beslenmeyi tercih edenlerin Bodrum’daki yeni adresi Tatlıcı, misafirlerini tatlı bir gülümseyle uğurluyor.


Katkı maddeleri, kimyasal ürünler, tatlandırıcılar ve gıda boyaları gibi maddeleri kullanmadan doğal, el yapımı, kaliteli malzemeler ile lezzetli tatlı ve pastalar üreten atölye Tatlıcı, sağlıklı beslenmeyi tercih eden ve tatlı sevenlere Bodrum’da üç farklı mekan da hizmet veriyor. Her biri birbirinden farklı lezzetlerini tadan misafirler ise  Tatlıcı'dan tatlı bir gülümseme ile ayrılıyor.

Merkezi Bodrum Bitez’de yer alan Tatlıcı’da menüsünde yer alan, Belçika çikolatalı profiterol, yıldız anason ile demlenmiş vişne soslu damla sakızlı muhallebi, yaban mersini, vişne soslu ve limon soslu cheesecake, diyet yapanlar için badem sütü ile demlenen chia pudingi, yoğun kakaolu vegan kek ve diğer tüm ürünlerini kahve ve çay eşliğinde tadabiliyorsunuz.

Sultans of the Dance - Dansın Sultanları'nda dansçı olarak tanışan ve İstanbul’da kariyerlerine birçok projelerde devam eden Karpat Deviren ve Emre Çelik', Tatlıcı ilk olarak Yalıkavak'ta Eski Moda içinde açtı.

Halen Bodrum’da üç şubesi olan Tatlıcı'da tadılan tatlar aynı zamanda Tatlıcı’nın sahibi olan Karpat Deviren’e ait.

Tatlıcı'da özel sipariş üzerine düğün, doğum günü pastaları gibi tasarlanabiliyor ve butik , katkı maddesiz özel tatları ile her damağa hitap edebiliyor.

Tatlıcı Nerelerde?

* Merkez: Kanuni Sultan Süleyman Cad. Adalet İş Merkezi B/6 Bitez
* Corner:  Eski Moda, Plaj Cad. No:32 Yalıkavak
* Corner: Casa Dell'Arte otel içinde Frida Beach Club & Restaurant Torba