Celestyal Cruises ile Ege Adaları

Celestyal Cruises ile Ege Adaları’nı vizesiz ve her şey dahil gezme konforu.


Bavulunuzu sadece bir kez açarak Egenin sularında vizesiz gezmek ve az bilinen Yunan Adaları’nı keşfetmek istiyorsanız Celestyal Cruises’a buyrun... Vizesiz ve her şey dahil Yunan Adaları turunda 2, 3, 4 ve 7 gecelik alternatifler mevcut. Kişi başı fiyatları 169 eurodan başlıyor. Celestyal Nefeli, her salı ve cumartesi Çeşme’den kalkıyor.

Gerçek cruise deneyimi sunan Türkiye çıkışlı tek cruise markası Celestyal Cruises, geçen sezonlarda uyguladığı Vizesiz Yunan Adaları turlarıyla bu sezon da seyahat severlerin gönlünü fethediyor. Ağustos ayı boyunca yapılacak vizesiz turlarda Celestyal Nefeli, her salı ve cumartesi günleri İzmir’in Çeşme limanından Ege sularına açılacak. Mikonos, Santorini, Rodos’un dışında, Ege’nin daha az bilinen adaları Milos, İos, Siros ve Girit’i de keşfetmek mümkün olacak. Celestyal Nefeli, 3 ve 7 gecelik turlarda Atina’ya da uğruyor.

169 eurodan başlayan fiyatlar, ücretsiz 1 kara turu 

Bavulu elinde Türkiye limanlarından gemiye binerek gerçek cruise deneyimini yaşamak isteyenler 7 gecelik; vakti kısıtlı olanlar ise 3 ve 4 gecelik alternatifleri tercih ediyor. Zamanda ve bütçede esnek seçenekler sunan Vizesiz Yunan Adaları Turu’na 2 gecelik katılmak da mümkün.

29 Ağustos 2017 Salı günü çıkılacak olan 2 günlük turda Çeşme’den kalkacak olan Celestyal Nefeli önce Mikonos sonra Santorini’ye yol alacak. 2, 3, 4 ve 7 gecelik alternatiflerle sunulan vizesiz her şey dahil turların fiyatları 169 Euro’dan başlıyor.

Bavulunuzu sadece bir kez açarak 7 ada ve Atina’yı gezebileceğiniz bu turda bir kara turu da ücretsiz sunuluyor. Türk misafirler uluslararası cruise standartında Türk personel hizmeti de alabiliyor. Bilgi için: www.celestyalcruises.com.tr