Emirates'e 13'üncü uçakiçi eğlence ödülü

Emirates üst üste 13’üncü kez Skytrax Dünyanın En İyi Uçakiçi Eğlence Ödülü’nün sahibi oldu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, aynı zamanda  Skytrax En İyi First Class Konfor Kiti Ödülü'ne de layık görüldü.

Emirates, seçkin Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri’nde Dünyanın En İyi Uçak İçi Eğlence Ödülü’nü 13’üncü kez kazanarak bir rekora imza attı. Havayolu aynı zamanda En İyi First Class Konfor Kiti ödülünün de sahibi oldu.

Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri, havayolu hizmetleri mükemmelliğinde küresel belirleyici olarak kabul ediliyor. Bu yılın sonuçları, 105 ülkeden 19,8 milyon yolcu ile belirlendi. Araştırma, Ağustos 2016’dan Mayıs 2017’ye kadar 320 havayolu üzerinde gerçekleştirildi.

İlk gününden beri dünyanın en iyi uçakiçi eğlence sistemi

Emirates’in 13 yıl üst üste sınıfının en iyi ödülünü kazanan uçak içi eğlence sistemi ice, hizmete sunulduğu 2003 yılından beri sektöre liderlik ediyor.

Bugün ice; gişe rekorları kıran filmlerin, ödüllü televizyon kanallarının, müzik ve bilgisayar oyunlarının da dâhil olduğu 2,500’den fazla kanala sahip. Emirates, üstün uçakiçi eğlence deneyimi sunma vaadini aralıksız geliştirdiği ürünleri ile perçinliyor.

Geçtiğimiz yıl, daha fazla içeriğin de eklenmesi ile yüzde 28 oranında artırılan içerik yolculara daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor.

Uçak içi eğlence sistemi ice’ta yer alan yeni içerikler arasında; Liderlik, Genel Yönetim, Pazarlama ve Yaratıcı Hayat Tarzı gibi konuları kapsayan ücretsiz uzman LinkedIn kursları yer alıyor. Emirates aynı zamanda ice’taki eğitim bölümüne uTalk dil kurslarını da ekledi. Bu video serileri uçuş sırasında yolculara başlangıç seviyesinde Arapça, Almanca, Fransızca ve İtalyanca dersleri sunuyor.

Emirates, bağlantıya ve uçak içi Live TV hizmetine birçok yatırım gerçekleştirdi – bugün 16 A380 de dahil olmak üzere 129 uçakta Live TV bulunuyor. Her ay yenilerinin de eklenmesi ile şu an filonun yüzde 86’sında Wi-Fi bağlantısı var. Emirates tüm sınıflarında 20MB ücretsiz Wi-Fi sunuyor ve her ay yaklaşık 800,000 yolcu bu hizmetten yararlanıyor.