Gastro Entertainment en lezzetli markaları bir araya getiriyor

16-17 Eylül 2017'de, Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan Gastro Entertainment Show, ulusal ve uluslararası üst markaları dünyaca ünlü şefler ve uluslararası gurme medyası ile biraraya getirmeye hazırlanırken en özel yemekleri tatmanız ve hayatın lezzetini yakalamanız için sizleri bekliyor.


Gurmeler, gastronomlar, şefler, kendi mutfağının şefi olanlar, mutfak sanatını geliştirenler, markalar ve mutfak sanatlarının önde gelen uzmanları Gastro Entertainment’ta buluşuyor. Gastro Entertainment, katılımcılara yerel lezzetlerden ve dünya mutfağından sağlıklı gıdalar sunarken trend yaratan ve hayatımıza renk katan kanaat önderlerinin katılımlarıyla bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Gastro Entertainment; eşsiz lezzetlerin, kültürel çeşitliliğinin yanısıra Türk mutfağının değerlerini de dünya standartları kalitesinde sunarak, Anadolu lezzetlerinin dünyaca kabulünü ve tanıtılmasını amaçlıyor.

Gastro Entertainment Show’da katılımcılar gurme lezzetlerin tadına varacak. Etkinlikte, gün boyunca ünlü sanatçıların canlı performansları ve katılımcıların konuşmalarıyla eşsiz bir deneyim yaşanacak.

Misafir ülkelerin katılacağı etkinlikte uluslararası gurme yazarları, gıda firmaları ve lezzet tasarımcıları ile “food artist”ler boy gösterecek.

Gastro Entertainment Show İcra Kurulu Başkanı Yasemin Pirinçcioğlu; amaçlarının bu etkinlikle birlikte Türk gıda markalarının dünyada bilinirliğini pekişmesini ve dünya pazarlarına açılmasını sağlamak olduğunu ifade etti.