İNOKSAN’dan yeni derin dondurucu

İNOKSAN’dan profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olacak bir ürün: SDF 140-depo tipi derin Dondurucu.
Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, özellikle yaz aylarında gıda ve içecek muhafazasında sorun yaşayan ve daha fazla alana ihtiyaç duyan işletmelerin soğuk depolama ihtiyacını karşılamak üzere SDF 140-Depo Tipi Derin Dondurucu’yu geliştirdi. SDF 140, geniş iç hacmi, ergonomik ve şık tasarımı, -18/-20°C soğutma kapasitesi, GN 2/1 gastronomik uygunluğu ve 600 ve 1200 lt seçenekleriyle tüm profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olacak.

Profesyonel mutfak donanımlarıyla dünya çapında tercih edilen İnoksan, otel, restoran, bar, cafe ve market gibi işletmelerin soğuk depolama ihtiyacını SDF 140-Depo Tipi Derin Dondurucusu ile karşılıyor. SDF 140, özellikle sıcak yaz aylarında önemi daha da artan kaliteli soğuk depolama alanına olan ihtiyacı en iyi şekilde karşılarken, tekerlek, cam kapı ve ilave tel raf eklenebilme özelliğiyle işletmelere ürünü özelleştirme fırsatı da sağlıyor.

Fanlı, üflemeli soğutma sistemi, dijital termostat ve kilitli kapılar ile özel kapı ve yaylı menteşe sistemli ve yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik raf tutucusuna sahip SDF 140, dijital özelliğine bağlı olarak kondanser temizleme uyarısı, yüksek/alçak sıcaklık alarmı ve gıda koruma özellikleriyle de dikkat çekiyor.

SDF 140 depo tipi derin dondurucu özellikleri:

İç derinlik:  GN 2/1(56,5 cm /65 cm) kapasiteye uygunluk
Dijital termometre ve termostat -  otomatik defrostlu
Fanlı soğutma.
İç-Dış Gövde Sacları Paslanmaz Çelik
Çevre dostu ve 45 kg/m³ 134A Çevre Dostu CFC Free Poliüretan İzolasyon
Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik raf tutuculu
Temizlenebilir ve yerinden sökülebilir manyetik contalı
Özel kapı ve yaylı menteşe sistemli
Şık ve ergonomik tasarım
Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz özel ayaklı
Soğutma Gazı: R 404 A / R 134 A
Dış ortam sıcaklığı:  +43°C’dir.   (-2/+8 için)
Dış ortam sıcaklığı:  +43°C’dir.   (-10/-20 için)
Çalışma voltajı: 220-230 V 50Hz