LEGOLAND®'e Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası

Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası’nın sahibi LEGOLAND® Discovery Centre oldu.


LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, müşterilerine sürekli olarak harika tecrübeler yaşatan dünyanın dört bir yanındaki işletmeleri onurlandırmak amacıyla verilen “Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası”nın sahibi olurken İstanbul’daki merkez, dünyada bu ödülü alan ilk LEGOLAND® Discovery Centre olmanın gururunu yaşadı.

Bayrampaşa Forum AVM'de 3-10 yaş grubu LEGO® tutkunları ve ailelerini ağırlayan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, ziyaretçilerinin değerlendirmesi, puanları ve yorumlarıyla belirlenen ve sürekli biçimde harika düzeyde hizmet sunan konuk ağırlama işletmelerini onurlandırmak amacıyla verilen “Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası”nın sahibi oldu.

Toplam Trip Advisor puanı 5 üzerinden en az 4 olan, minimum yorum sayısına ulaşmış, en az 12 aydır Trip Advisor’da kayıtlı olan işletmeler arasından seçilen ve verilmeye başlandığı 2010 yılından bu yana sektörün önemli ödüllerinden biri haline gelen Mükemmellik Sertifikası, dünyanın 16 metropolünde hizmet veren LEGOLAND® Discovery Centre’lar arasında ilk kez İstanbul merkezine verildi. LEGOLAND® Discovery Centre tüm dünyadaki merkezleri arasında yapılan müşteri memnuniyeti anketlerinde de iki yıldır birinciliği sahipleniyor.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da, galaksiler arası yolculuk imkanı sunan Space M alanı, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® fabrika turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve yerel eserlerle birlikte tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği MINILAND bulunuyor. Ayrıca LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul içerisindeki LEGO® mağazasından, başka satış noktalarında bulunmayan LEGO® setleri ve gramla satılan LEGO® parçalarını almak da mümkün.