MSC Cruises ile Baltık ülkeleri

En güzel mevsiminde Baltık ülkelerini MSC Cruises ile keşfedin.


Baltık Başkentleri gemi gezileri, farklı rotalar keşfetmeyi hedefleyen gezi severlerin ilk tercihi. Bunun en önemli sebebi, hiç şüphesiz Kuzey Avrupa coğrafyasının ve Rusya’nın çok güzel şehirlerinin görülüyor olması.

Parkları, eğlencesi ve yemekleri ile Danimarka’nın Kopenhag şehri, Finlandiya’nın başkenti Helsinki, Estonya’nın tarihi surların içinde yer alan romantik şehri Tallinn ve Rusya’nın Venediki olarak bilinen St.Petersburg, hepsi bu seyahatte.

Pek çok Avrupa ülkesinde bunaltıcı sıcaklar yaşanırken, yaz döneminde nispeten serin bir geziye çıkabileceğiniz, bu büyülü coğrafyayı keşfedin.

Sekiz günlük seyahatinizde beş ülke gezerek kültür-sanatla dolu bir görsel şölen yaşayabilirsiniz. Baltık Başkentleri programı, MSC Magnifica gemisi ile 23 Temmuz, 6 ve 20 Ağustosta hareket ediyor.

Uçakla gidiş-dönüş, tüm transferler, Türkçe rehberlik hizmetleri, gemide tam pansiyon konaklama imkanı ile 1.419 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Dolmak üzere olan programlarda son yerler, şanslı ziyaretçilerini bekliyor.