Muhammet Murat Cüntay Wyndham Grubu'nda

POYD İstanbul Bölge Müdürü Cüntay, Ante Turizm Grubu Direktörlüğ'ünden ayrılarak Tryp by Wyndham İstanbul Airport ve Hawthorn Suites by Wyndham Projeleri Genel Müdürü oldu.


Turizm sektörünün genç ve dinamik üst düzey yöneticilerinden POYD İstanbul Bölge Müdürü Muhammet Murat Cüntay, Ante Turizm Grubu Direktörlüğünden ayrılarak, Wyndham Grubuna transfer oldu. Hotel Gazetesi aracılığıyla yazılı bir açıklama yapan Cüntay, eski görev yerindeki arkadaşlarına veda mesajı yayınladı.

Cüntay’ın konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“20.06.2016 tarihi itibariyle yürütmüş olduğum Ante Turizm Grubu Direktörlüğü görevimden prensip kararım neticesinde ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında hedefe ulaşmak için emek harcayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. 12.07.2017 tarihi itibariyle Tryp by Wyndham İstanbul Airport ve Hawthorn Suites by Wyndham Projeleri Genel Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Projemizde otellerimizin haricinde 2500 m2 oturum alanı üzerinde kurulu Sağlık Merkezi/Klinik, nizami ölçülere sahip ulusal, uluslararası müsabakalara, konser ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği edecek olan spor salonumuz yer almaktadır. Sağlık ve spor turizmi alanlarında bir ilke imza atacak olan projemiz son halini önümüzdeki günlerde alacak ve hizmete girecektir. Grubumuza bağlı diğer tesisimiz Hampton by Hilton Ataköy ile alakalı olarak da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Her zamanki değerli desteğiniz ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.”