Zubizu ile otel rezervasyonu çok kolay

ZUBİZU Otel Rezervasyon  ile erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.


Zengin içeriğiyle renkli, eğlenceli ve konforlu bir dünyanın kapısını aralayan ZUBİZU ile otel rezervasyonu artık daha da kolay. ZUBİZU Otel Rezervasyon ile kullanıcılar erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan kolaylıkla otel rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor.

Hayatı kolaylaştıran ve ayrıcalıklarla dolu bir dünyayı kullanıcıları ile buluşturan ZUBİZU, yakın zamanda hayata geçen Otel Rezervasyon Özelliği ile kullanıcılarının yaz planlarına hız katıyor. Uygulamaya eklenen özellik, D Maris Bay, argos in Cappadocia, Il Riccio Bodrum, D-Resort Göcek, D-Resort Sibenik, Murat Reis Ayvalık, D-Resort Grand Azur, Park Hyatt Istanbul Maçka Palas, Grand Hyatt Istanbul, Soho House Istanbul ve Maçakızı Bodrum otellerinde kolaylıkla rezervasyonu sağlıyor.

İstanbul, Ege ve Akdeniz’in muhteşem doğasından, Kapadokya’nın büyülü atmosferine ya da macera dolu yurt dışı seçeneklerine kadar en güzel örnekleri sunan pek çok otel ZUBİZU uygulaması içinde kullanıcılarını bekliyor.

ZUBİZU’nun Otel Rezervasyon Özelliği ile programa dahil olan oteller* ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir ve seçtiğiniz otellerde dilediğiniz günler için tek bir uygulama üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Tüm bu kolaylıklardan ve uygulama içerisinde tanımlı kredi kartınızla ek bir bilgi girmeye gerek kalmadan ödemenizi zahmetsizce yapabilmeniz için ZUBİZU uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli.

*Programa dahil olan oteller:

D-Maris Bay
argos in Cappadocia
Il Riccio Bodrum
D-Resort Göcek
D-Resort Sibenik
Murat Reis Ayvalık
D-Resort Grand Azur
Park Hyatt Istanbul Maçka Palas
Grand Hyatt Istanbul
Soho House Istanbul
Maçakızı Bodrum