Almanların Türkiye aşkı

Almanlar tatillerini Türkiye'de geçirmekten dolayı mutlu.  


Halil ÖNCÜ-KEMER

Almanlar tatillerini Türkiye'de geçirmekten dolayı mutlu.  Ulusoy Kemer Holiday Club’da tatillerini geçiren Alman Heike ve Liva Musiolik, Türkiye’de tatilden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirlerken “Biz her zaman buraya geliyoruz. Burada Alman, Rus, Türk hep birlikte tatildeyiz. Herhangi bir sıkıntımız da yok, çok mutluyuz,” dedi.

Ne dediler?

Heike Musiolik – “Buraya sekizinci kez geliyoruz. Daha önce kızım kendi başına da geldi, birlikte de geliyoruz. Eşim, diğer kızım da burada. Biz her zaman buraya geliyoruz. Burayı tercih etmemizin sebebi Ulusoy Kemer Holiday Club’ü ve Kemer bölgesini çok iyi tanıyor olmamız. Burada diğer Alman misafirler de var. Burada çok rahatız. Alman, Rus, Türk hep birlikte tatil yapıyoruz. Burada herhangi bir sıkıntımız da yok”

Lisa Musiolik “Biz her yıl buraya geliyoruz.  Her şey çok güzel. Yemekler çok güzel. Burayı çok seviyoruz. Çok sık buraya geliyoruz. Her şey yolunda. Herhangi bir sorunumuz, sıkıntımız yok. Diğer Alman misafirlerle eğleniyoruz”

Repeat misafirlerin adresi yine otelimiz oldu!"

Ulusoy Kemer Holiday Club Ön Büro Müdürü Murat Dutar ise, otellerinde % 20 oranında Alman misafir konuk ettiklerini belirterek,” Alman Repeat misafirlerimiz tatillerinin rotasını otelimize çevirmiş durumda” dedi.

Dutar, “ Alman misafirlerimiz bizlere Kemer’de ve tesisimizde tatil yapmanın ne kadar güzel, rahat ve güvenli olduğunu anlatıyorlar. Doluluk oranlarımıza baktığımız zaman, Alman misafirlerimizin % 20’lik bir oran olduğunu da belirtmek istiyorum. Her yıl olduğu gibi Alman Repeat misafirlerimiz tatillerini Türkiye olarak belirleyerek, tesisimize gelmektedirler” dedi.