Bankalardan bayrama özel kredi kampanyaları

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kredi kampanyaları düzenleyen bankalar, yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor.


Bankalar, nakit ihtiyaçlarının arttığı bayram dönemlerine yönelik olarak gelenekselleştirdikleri kredi kampanyalarını Kurban Bayramı öncesi yeniden devreye aldı.

Kredi kampanyaları kapsamında alışveriş ve tatil planlayan tüketicilerin ihtiyaçları yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri ile karşılanıyor. İşte bankaların bayrama özel kredileri:

VakıfBank, müşterilerinin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmeleri amacıyla yüksek limit, uygun vade ve ödeme seçeneklerini kapsayan yeni kredi kampanyaları başlattı. VakıfBank'ta kamu ve özel sektör çalışanları ve emekliler, uygun faiz oranlarıyla bin TL'den 90 bin TL'ye kadar "Geleneksel Bayram Kredisi" kullanabiliyor.

Bankanın Kurban Bayramına yeni bir otomobille girmek isteyenler için hazırladığı "Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi" ise yine uygun faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle 250 bin TL'ye kadar limit imkanı sunuyor.

Türkiye İş Bankası, Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ile bireysel tüm ihtiyaçlar için değişik vade ve tutarlarda kredi seçenekleri sunuyor. 6 Eylül'e kadar devam edecek kampanyada, 48 ay vadede günde 5 TL'ye 5 bin TL'den 100 bin TL'ye kadar farklı vade ve tutarlarda kredi imkanından yararlanılabiliyor.

Kampanyada 25 bin TL'ye kadar olan ihtiyaçlar için 7 gün 24 saat İşCep'ten hemen kredi başvurusu yapılabiliyor.

Garanti Bankası, avantajlı faiz oranlarıyla "Bayram Kredisi Kampanyası" başlattı. Kampanya kapsamında müşteriler, yüzde 1,29'dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bayram dönemine özel olarak düşük faizli 2 yeni kredi kampanyası başlattı. 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi ve 3 ay ödeme ertelemeli taşıt kredisi kampanyaları bayram sonuna kadar devam edecek.

Yüzde 1,19'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade fırsatıyla Kurban Bayramı'na özel olarak sunulan ihtiyaç kredisine dileyen herkes, TEB şubelerinden, 0850 200 0 666 çağrı merkezinden ve CEPTETEB İnternet Şubesi'nden başvurabiliyor.

"Taşıt Kredisi Kampanyası" kapsamında ise TEB'den taşıt kredisi alan müşteriler, yüzde 1,26'dan başlayan faiz oranlarının yanı sıra ödemeyi 3 ay erteleme avantajından da yararlanabilecek.

Akbank, 48 ay vadeye kadar yüzde 1,29'dan başlayan faiz oranları ile bayram kredisi sunuyor. Banka, kampanya kapsamında kredi kullanan müşterilerine taksitlerini 2018'e kadar erteleme imkanı da sağlıyor.

Şekerbank, esnaf ve işletmelerin bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için 250 bin TL'ye kadar finansman sağlıyor. 3 ay taksit erteleme imkanı ve 36 aya varan vadelerin bulunduğu kampanyada, avantajlı bankacılık işlem paketleri de yer alıyor.

Kampanya dahilinde masrafsız sunulan paketlerle, esnaf ve işletmelerden bir yıla kadar hesap işletim ücreti, havale ve EFT ücreti alınmıyor. 31 Ağustos'a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca "Esnafım Kredisi", "Taksitli Ticari Kredi", "Ticari Taşıt Kredisi", "Ticari Servis" ve "Profesyonellere Kredi" de esnaf ve işletmelere avantajlı faiz oranları ile sunuluyor.

QNB Finansbank'ın "Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası"nda müşteriler, günde 15 TL'den başlayan taksitlerle 15 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Banka, müşterilerine ödemelere 3 ay sonra başlama fırsatı sağlıyor ve 48 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor.

Yapı Kredi'nin 7-31 Ağustos'ta geçerli olan bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde 10 TL ödeyerek toplam 10 bin TL tutarında kredi kullanılabiliyor.

Bayram tatili öncesinde nakit ihtiyacı için kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, kredi başvurusunu Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi şubelerinden yapabiliyor.

DenizBank, Kurban Bayramı'na özel ihtiyaç kredisi kampanyasını tüm müşterilerine duyurdu. Tüketiciler, aylık yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Fibabanka'nın açtığı kampanya kapsamında günde 10 TL taksitle 10.000 TL tutarlı kredi kullanılabileceği gibi farklı vade ve tutarlar ile de müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuluyor. Bayram Kredisi’ne, T.C Kimlik Numarasını 3422’ye mesaj atarak ya da Fibabanka Şubelerinden başvuru yapılabiliyor.