Bavul.com’dan faaliyetlerine ilişkin açıklama

Bavul.com, tüm gezilerin güvence altında olduğunu, geziler tamamlanana kadar müşteri hizmetlerinin servis vermeye devam edeceğini açıkladı.


Uçak bileti, otel rezervasyon ve tur hizmeti veren bavul.com, faaliyetlerini eylül ayı itibarıyla durdurma kararı aldı. Bavul.com yönetimi, gelecek döneme  ilişkin tüm gezilerin güvence altında olduğunu, seyahatler tamamlana kadar müşteri hizmetlerinin servis vermeye devam edeceğini açıkladı.

Online uçak bileti, otel rezervasyonu, yurtdışı ve gemi turları hizmeti veren bavul.com, faaliyetlerini sonlandırıyor.

Bavul.com yönetimi, 2014 yılı Ağustos ayında devraldıkları bavul.com’un operasyonlarını eylül ayından itibaren durduracaklarını bildirdi ve kararın gerekçesini şöyle açıkladı:

“Bu kararımızda pazarda oluşan aşırı rekabetçi fiyat politikalarının karlılığı çok azaltması ve tedarikçilerimizin çoğuna yaptığımız ödemelerin Euro cinsinden olması ve kurdaki hızlı değişiklikler etkili olmuştur.”

“Tüm seyahatlerimiz güvence altında”

Açıklamada bavul.com’dan alınan  gelecek döneme ilişkin hizmetlerin olumsuz etkilenmesinin söz konusu olmadığı duyuruldu ve şunlar ifade edildi:

“Özellikle belirtmek isteriz ki; bugüne kadar bizden uçak bileti, otel konaklaması ve tur paketi almış olan tüm yolcularımızın seyahatleri güvence altındadır. Tüm seyahatler gerçekleşene kadar müşteri hizmetlerimiz servis vermeye devam edecektir.”